Dla firm reklamowych

Z uwagi na długotrwałe zaangażowanie firmy w obsługę korporacji taksówkarskich i pojedynczych taksówek, wykonaliśmy kilka opracowań, które są „do wzięcia” od ręki. Są to różnej wielkości i kształtu banery podświetlane, przeznaczone do umieszczenia na dachu taksówek lub samochód firmowych. Produkujemy lampy w technologii termoformowania: płaskie i obustronnie wypukłe. Możemy podjąć się wykonania banerów o dowolnym kształcie i wymiarach, w granicach do 1000 x 1500 mm.

Dla przemysłu

Lepolam posiada całą linię konstrukcyjno –  technologiczną : od projektu  w technice 3D, do wykonania detalu na obrabiarce 3D.  Umożliwia to projektowanie i wykonanie złożonych kształtów przestrzennych, takich jak: formy dla termoformierek, lekkie narzędzia do obróbki plastycznej i wszelkie podobne zadania konstrukcyjno –  technologiczne.

Możemy podjąć się wykonania form dla termoformierek w wersji taniej – prototypowej z MDF-u, w wersji średnioseryjnej: z PROLABU lub LABU i w przypadku przewidywania produkcji masowej – ze stopów lekkich.

Najtańsze i najszybsze w wykonaniu są formy z MDF-u. Po obróbce na ploterze 3D, wymagają jednak impregnacji żywicami i lakierem dla podniesienia ich trwałości, a także wykończenia, dla uzyskania odpowiedniej gładkości powierzchni.

Zaletą form z MDF-u jest ich dobra izolacyjność cieplna, ważna przy termoformowaniu: nie odbierają ciepła z rozgrzanych płyt przeznaczonych do formowania, nie wymagają więc instalacji grzewczej: wodnej lub elektrycznej.

Znacznie trwalsze są formy z LABU lub PROLABU, jednakże droższe, z uwagi na ceny samych tworzyw.

Koncepcją pośrednią w wykonawstwie form są formy odlewane z żywic. W takim przypadku po wykonaniu formy z np. z MDF-u wykonuje się jej negatywową replikę przez odcisk lub nałożenie skorupy laminatowej. Skorupa taka, po wykończeniu gładkościowym ( jeśli jest potrzebne), może służyć do odlania kilku form roboczych.

Posiadamy doświadczony i wysokokwalifikowany zespół specjalistów automatyki.  Zespół ten skutecznie wykonywał skomplikowane oprogramowania dla produkowanej przez nas aparatury nawigacyjnej dla małych samolotów klasy ULM.

Dla korporacji taksówkarskich i taksówek

Dla korporacji taksówkarskich opracowujemy i wykonujemy indywidualne lampy TAXI wg życzeń zamawiającego i z zachowaniem prawa wyłączności do konkretnego modelu.

Wykonujemy także kompletne słupy reklamowe,  przeznaczone  dla oznaczenia miejsca postoju taksówek danej korporacji. Na słupie osadzony jest baner z logo korporacji i danymi kontaktowymi. Baner jest podświetlany w technologii LED, zasilanych z baterii słonecznej.

 

Our Projects

See all Projects