Certyfikat Produkt Polski

Produkcja
na najwyższym poziomie

Firma posiada odpowiednie certyfikaty
i jest nastawiona na produkty najwyższej jakości.

Certyfikat Produkt Polski

Jesteśmy firmą produkującą lampy „TAXI” od 1992 roku. Cały czas oprócz lamp, produkowaliśmy szeroką gamę akcesoriów dla taksówkarzy i ich korporacji. Przebyliśmy długą drogę praktyki w realizacji różnorodnych
zamówień, od najprostszych do najbardziej
skomplikowanych.

Wieloletnie doświadczenie, zdobyte w trakcie realizacji zadań produkcyjnych
we współpracy z bardzo wymagającymi klientami, pozwala nam na
zaprezentowanie wyrobów wysokiej jakości, nowoczesnych, o wyjątkowo
niskim poborze energii i w wysokim stopniu niezawodnych.

Różnorodność form plastycznych naszych lamp, stawia nas na pierwszym miejscu w grupie europejskich producentów podobnych urządzeń. Wszystkie nasze produkty objęte są certyfikatem nr 63/05 Ośrodka Jakości - Przemysłowego Instytutu Motoryzacji ( PIMOT) . Wyroby nasze są funkcjonalne, łatwe w obsłudze i montażu, są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Firma LEPOLAM dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej miała możliwość wybudowania nowej siedziby oraz zakupu maszyn i urządzeń, m.in. maszyny do termoformowania złożonych kształtów z płyt z tworzyw sztucznych i plotera frezującego 3D, podstawowego urządzenia dla wykonywania form do termoformowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie w znacznym stopniu poszerzyć naszą ofertę, skrócić czas przygotowania produkcji nowych asortymentów i obniżyć koszty produkcji wyrobu finalnego.

Aktualności

Otrzymaliśmy dotację na realizację projektu badawczo – rozwojowego

Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Państwem informacją, że nasza firma jako jedna z dwóch w województwie Świętokrzyskim….

Czytaj więcej

Nasze realizacje

Zobacz wszystkie realizacje